Tıp Ve İlaç Endüstrisi DQ IQ OQ PQ Desteği

Tıp Ve İlaç Endüstrisi DQ IQ OQ PQ Desteği

Medikal teknoloji ve ilaç endüstrisinde işlem süreci, cihazların ve ekipmanların üzerinde yapılan teknik testlerinin en önemli bileşenlerinin yapılması. Bu yeterlilik BMS Malzeme-Test Sistemleri için de olsa orada, Medikal Teknoloji ve İlaç Endüstrisinde (tutarak: Tıbbi cihaz direktifine göre 93/42 / EWG veya FDA 21 CFR BÖLÜM 11 Yönetmeliklerde)

BMS Yeterlilik Hizmeti Sunar:

Danışmanlık
Tasarım (DQ) Fonksiyonel Özellikler (FDS) Donanım- (HDS) ve Yazılım (SDS) Özellikleri.
Test Sisteminin Kurulumu- (IQ) ve Fonksiyonel Yeterliliği
Mevcut BMS Malzeme Test Cihazları Yeterlilik Yenilemesi
BMS, DQ, IQ ve OQ Malzeme Testi Cihazlarının yeterlilik hizmetinde, kişiye özel onaylanmış yeterlilik yönetimi bölümü (GAMP5'e göre), güncel kurallara uygun, aynı zamanda müşteriye özel bir yerde pratik uygulamada yeterlilik uygulamasında istediklerimizin sonuncusunu görüntüleyin.

Modüler tasarlanan dokümantasyon, BMS tarafından, BMS Test Sistemine uygun olarak ayarlailir. Tüm üretimtasyonlar, BMS tarafından onaylanır ve test edilirse, yeterlilik performansından önce sistem operatörlerin onayı yapılır. BMS Servis Teknisyenleri, Yeterlilik Hizmetini Mevcut Olan Yeterlilik Dokümantasyonuna bağlı olarak bağlı adım adım müşterilerimizimize kendi yerlerinde sunuyor.

BMS Malzeme Test Cihazları Kullanıcıları için Avantajlar:

DQ / IQ / OQ ve IQ / OQ Paketlerinden Seçin ürün yelpazesi veya Müşterinin bağlantısı çözümlere uygun Modüler Yeterlilik
BMS ile Yeterlilik: Artan tıklayın
Güncel kurallara uygun, profesyonel yeterlilik dokümantasyon uygulaması
Eğitimli BMS Servis Teknisyenlerimiz, Müşterilerimiz kendi yerlerimizden istediklerimizde Malzeme Test Cihazının kurulumunu ve kalibrasyonunu gerçekleştirdiler
Medikal Teknoloji ve İlaç Endüstrisinde, BMS Tecrübelerini (Know-how)
Uzmanlarımız tarafından verilen bilgiler, öner ve teknik tecrübeler
Uygun kalibrasyon Rengi yeterlilik konusunda yapılabilmektedir.
DQ IQ OQ Yeterliliği için Medikal ve İlaç Endüstrisi