Ares Laboratuvar Değirmenleri

FILTRA, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için laboratuar öğütme çekiçleri için iki farklı model üretmektedir: ARES FML-0100, küçük miktarda ürün ve ARES FML-2000’in öğütülmesi için küçük ve ekonomik bir üründür

Tahıllar, baharatlar, sebzeler, plastikler, reçineler, mineraller, toprak, taş, kömür vs. gibi yumuşak, yarı sert ve sert malzemelerin çeşitliliğini +/- bir partikül besleme boyutu ile öğütmek için kullanılırlar. 15 mm FML-0100 ve +/- 20mm FML-2000’de.

Besleme, üst tarafta bulunan bir hazneden sağlanır ve bir kıyıcı kullanılarak manuel olarak dozajlanabilir. Kapı, açıldığında çekiçlerin dönmesini durduran bir emniyetli mikro-sensör ile hızlı bir kilitleme özelliğine sahiptir.

Hem ön hem de yükleme haznesi ayna cilalı AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. İç kısımda 3 çekiç aşınmaya karşı dayanıklı AISI 410 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ekipman, yuvarlak delikli kolaylıkla değiştirilebilir bir elek içerir.

ARES FML-2000 modelinde artı elek, bıçaklar ve dişli taç da değiştirilebilir ve herhangi bir anahtar kullanılmaksızın temizlik için kolayca çıkarılabilir. Bu model, motor devrini ayarlamak için bir potansiyometre içerir.

  • Değiştirilebilen dişli taç ve eleklere aletsiz kolay temizlik sağlar
  • Motor hızını ayarlamak için potansiyometre mevcuttur
  • Temizliği kolaylaştırmak için çıkarılabilir parlatılmış paslanmaz çelik yükleme haznesi ve toplama çekmecesi.
  • Çok ince son granülometri içerir

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.