Gonotec Osmomat 3000

Genellikle ortalama moleküler ağırlığın belirlenmesi için tercih edilen Osmomat 3000 sulu çözeltilerin toplam ozmolalitesini belirlemek için kullanılır. Sulu çözeltilerin toplam ozmolalitesi, saf su ve çözeltilerin donma noktalarının karşılaştırmalı ölçümleriyle belirlenir. Cihaz çok küçük numune hacimleri gerektirir ve bu nedenle aşırı ölçüm görevleri için uygulanabilir. Hızlı olması çok kısa sürede seri ölçüm yapılmasına olanak sağlar.

Dokunmatik ekran aracılığıyla kolay ve rahat bir şekilde kontrol edilebilen Osmomat 3000, tüm ölçüm fonksiyonlarında adım adım kullanıcı rehberliği yapar.

Test sonuçları, isteğe bağlı olarak yerleşik yazıcıya belge şeklinde gönderilir.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Gonotec Osmomat Auto

Sulu çözeltilerin toplam ozmolalitesini, saf su ve çözeltilerin donma noktalarının karşılaştırmalı ölçümleriyle belirler.

Osmomat auto’da ölçüm sisteminin boşaltılmasını otomatik olarak gerçekleştirilir. Basit menü odaklı işlem, minimum kullanıcı etkileşimi gerektirir ve Osmomat’ın otomatik çalışmasına izin verir.

20 numuneye kadar tam otomatik ölçüm yoluyla minimum kullanıcı katılımına ihtiyaç vardır.

Otomatik hata algılama özelliği sayesinde ekranda net bir hata mesajı gösterilir.

Ölçüm belgeleri yazıcıya belge olarak yollanır.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Elitech Vapro Vapor Pressure Osmometer

Vapro Buhar Basıncı Osmometresi, her tür numunedeki (sıvı, viskoz sıvı, doku) ozmolaliteyi belirlemek için kullanılır. buhar basıncı yöntemi sayesinde numunenin doğal dengede olduğu oda sıcaklığında ozmolalite belirlenir. Bu durum yüksek viskozite, asılı parçacıklar veya donma noktası belirlemelerine müdahale edebilecek diğer koşullar nedeniyle kriyoskopik ölçüm hatalarını engeller ve Vapro’ya çok geniş bir hatasız uygula yelpazesi sunar.

  • Cihaz ölçüm aralığı 15 ve 37°C arasındadır. Bağıl nem %85’dir.
  • Vapro osmometre, yalnızca 10 mikrolitrelik bir numune hacmi gerektirir. Osmolalite 90 saniyede görüntülenir.
  • Otomatik temizleme özelliği mevcuttur.
  • Bilgisayar ve yazıcı arabilim özelliği içerdiğinden ötürü bilgiler rahatlıkla kayıt altında tutulur.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.